گردشگری و سفر

گردشگری و سفر

هدف دوره MBA دانشگاه علامه طباطبایی

هدف دوره MBA دانشگاه علامه طباطبایی

مدیریت حرفه ای در واقع شامل برنامه ریزی، کنترل، توسعه و مدیریت افراد، اقلام، نقدینگی و زمان برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده می باشد.هدف اصلی دوره MBA دانشگاه علامه طباطبایی جهت دهی مدیران و کارکنان در راستای اهداف تعیین شده، برنامه ریزی و حفظ سازمان در بحران ها می باشد.

Professional Management:

By definition, professional management is the planning, controlling, developing, and managing of people, things, money, and time to achieve preset goals and objectives. The goal is to get yourself and your team oriented toward goal setting and planning and away from crisis.

هدف از دوره MBA دانشگاه علامه طباطبایی

MBA (دوره ارشد مدیریت کسب و کار)

دوره های MBA ، در واقع دوره ای است که مختص فارغ التحصیلان و حاضرین در حوزه کسب و کار می باشد، که توسط دانشگاه ها و موسسات معتبر ارائه می گردد. در این دوره دانش پذیران به صورت تئوری و عملی با مفاهیم عمومی و کاربردی علم مدیریت در حوزه کسب و کار آشنا می شوند.

سرفصل های دوره های MBA

MBA: A master of business administration (MBA) is a graduate degree achieved at a university or college that provides theoretical and practical training to help graduates gain a better understanding of general business management functions.

DBA (دوره عالی مدیریت کسب و کار)

مدرک دوره عالی کسب و کار که به اختصار (DBA، D.B.A، DrBA، or Dr.B.A) نامیده می شود، به افرادی که دروس پیشرفته حوزه کسب و کار را گذارنده و تحقیق مناسبی با این حوزه را انجام داده باشند، اعطا می گردد. دوره های DBA اغلب دو رویکرد را در دانش پذیران ایجاد می کنند، نخست توسعه دانش نظری مدیریت کسب و کار و دیگری توسعه حرفه ای و عملیاتی دانش پذیران ( به عنوان نمونه تعامل دانش حرفه ای با کسب و کار). فراگیران این دوره اغلب از میان مجربین حوزه کسب و کار و به طور خاص از کسانی که دارای نقش های رهبری و استراتژیک در سازمان ها هستند، انتخاب می شوند.

سرفصل های دوره DBA

Doctorate of Business Administration (abbreviated DBA, D.B.A., DrBA, or Dr.B.A.) is a research doctorate awarded on the basis of advanced study and research in the field of business administration. Doctor of Business Administration programs have a dual purpose: contribute to business theory and further develop the professional practice (e.g. contribute to professional knowledge in business). Universities generally require candidates to have significant experience in business, particularly in roles with leadership or other strategic responsibilities

دانشگاه علامه طباطبایی:

دانشگاه علامه طباطبائی مولود و فرزند انقلاب اسلامی است، در عین اینکه بنیاد و ریشه هایش قدمتی ۶۰ ساله دارد. بعد از انقلاب اسلامی براساس جایگاه رفیع علوم انسانی و نیاز به ایجاد یک دانشگاه تخصصی در حیطه علوم انسانی و اجتماعی در کشور، از ترکیب مراکز آموزش عالی مستقل با عناوین دانشگاه، دانشکده ، پژوهشکده ، مدرسه عالی ، آموزشگاه عالی ، مؤسسه ، مرکز و سازمان که از سال ۱۳۳۷ به تدریج تاسیس شده بودند، ۲ مجتمع دانشگاهی با عناوین مجتمع دانشگاهی ادبیات و علوم انسانی و مجتمع دانشگاهی علوم اداری و بازرگانی تشکیل شد. این مجتمع ها هر یک تحت مدیریت مستقل، بیش از ۵ سال فعالیت کرده و در ۱۶ تیر ۱۳۶۳ بر اساس موافقت شورای عالی انقلاب فرهنگی ، از ادغام آن ها دانشگاه علامه طباطبائی تاسیس شد.

تصویری از درب دانشگاه علامه طباطبایی

هم‌اکنون دانشگاه علامه طباطبائی به‌عنوان تنها دانشگاه تخصصی علوم انسانی و اجتماعی کشور با ۱۰ دانشکده و یک مؤسسة آموزش عالی فعال، یک پردیس تحصیلات تکمیلی، یک مرکز رشد و نه پژوهشکده و مرکز پژوهشی، در ۲۲۶ رشته و گرایش تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می‌پذیرد. تعداد اعضای هیئت‌علمی تمام‌وقت دانشگاه در حال حاضر ۵۳۰ نفر است. این دانشگاه از بدو تأسیس تا حال حاضر، حدود هفتاد و هفت هزار دانش‌آموخته به جامعه تقدیم کرده است و تعداد دانشجویان این دانشگاه در سال تحصیلی ۹۶-۹۵، به حدود۱۸۰۰۰ نفر بوده است.

اگر به دنبال ثبت نام در دوره MBA دانشگاه علامه طباطبایی و دوره های DBA دانشگاه علامه طباطبایی هستید،ما به عنوان نماینده رسمی و انحصاری این دانشگاه در خدمت شما خواهیم بود.

منبع : دوره MBA دانشگاه علامه طباطبایی

+ نوشته شده در پنجشنبه 3 خرداد 1397ساعت 17:45 توسط badsagroup | | تعداد بازدید : 15

× بستن تبلیغات